Krepšelis (0)
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Iki nemokamo pristatymo Jums liko:€ 50
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

OFICIALŪS ATSTOVAI
LIETUVOJE!

0

B2B SPRENDIMAI VERSLUI

 

 Gaminame natūralius maisto priedus: liofilizuotus vaisius, daržoves, grybus, žoleles, prieskonius ir mėsą. Šis pasiūlymas skirtas visiems maisto pramonės gamintojams, ypač tinkamas pieno produktams, saldumynams, mėsos ir žuvies perdirbimui, turizmui ir gastronomijai. Mes norėtume paskatinti Jus naudoti liofilizatus aukštos kokybės produktams. Prašome susisiekti tiesiogiai su mumis info@bioelena.lt arba telefonu +370 614 16777.

Mūsų unikalumas - tai jo sudedamųjų dalių derinys. Tai yra žmogiškasis potencialas, administraciniai ir techniniai įrenginiai, šiuolaikinės gamybos linijos, didžiausias liofilizuotų produktų asortimentas Europoje, greitas užsakymų vykdymas ir Mūsų prekės ženklas kuris daugelį metų buvo susijęs su aukšta kokybe. Visi šie elementai prisidėjo prie mūsų sėkmės. Mes užsiimame importo, eksporto ir perdirbimo veikla ir turime daug patirties. Mes prekiaujame su daugybe Europos Sąjungos šalių, Viduriniųjų Rytų šalių, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Baltijos valstybėmis. Mūsų gaminiai taip pat parduodami kituose žemynuose - Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje.
Kaip vienintelė Europos bendrovė, turime veterinarinę priežiūrą mėsos ir pieno produktų perdirbimo srityje. Gamybos procesas mūsų kompanijoje vykdomas pagal GHP reikalavimus - geros higienos ir gamybos praktiką bei HACCP ir BRC principus. Mes taip pat turime sertifikatus BIO ir ECO maisto gamybai. Mes garantuojame aukščiausią siūlomų prekių kokybę, techninį aptarnavimą ir draugišką bei profesionalų aptarnavimą.
Mes galime užšaldyti bet kokį naują produktą pagal Jūsų užsakymą.
Aukštas darbo organizavimas, paslaugų lygis ir spektras, šiuolaikinės technologinės galimybės ir didelis našumas - atveria mums kelią dirbti su daugeliu klientų.
Daugelį metų mes įgyvendiname savo gamykloje sudėtingas procedūras ir standartus, kurie leidžia mums patenkinti reikliausių klientų likesčius ir poreikį.
Produktai yra išbandyti ir patvirtinti pagal Europos Sąjungos nuostatas.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti